top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
Mikrofon Stolička

UMĚLCI / INTERPRETI

zajimavé osobnosti i soubory na vaši akci

Udělejte vaši akci zajimavější inspirujícími interprety.

Umíme zprostředkovat zážitky. Jako originální eventová agentura nabízíme kompletní servis v oblasti organizace akcí a zprostředkování uměleckých vystoupení. Ať už plánujete firemní večírek, soukromou oslavu nebo velkolepou společenskou událost, máme pro vás to pravé.

 

Můžete si vybrat:

  • Umělci na objednávku: Od zpěváků, kouzelníků, tanečních skupin až po moderátory a divadelní soubory - nabízíme široké spektrum talentů, kteří vaši akci promění v nezapomenutelný zážitek.

  • Zprostředkování umělců: Zastupujeme a zprostředkováváme kvalitní interprety všech žánrů. Na základě vašich představ a požadavků vybíráme ideální umělecké vystoupení, které bude na vaší akci skutečným vrcholem.

  • Individuální přístup: Chápeme, že každá událost je jedinečná. Pracujeme s vámi ruku v ruce, abychom pochopili vaše specifické potřeby a přání. Naše široké portfolio umožňuje vybrat nejvhodnější umělecký doprovod přesně podle vašich představ.

 

Proč my?

  • Široká nabídka: Máme přístup k široké škále umělců a zábavních aktů, což nám umožňuje nabídnout rozmanité možnosti pro jakýkoliv typ akce.

  • Zkušenosti a profesionalita: S dlouholetými zkušenostmi v oblasti organizace akcí a zprostředkování umělců zaručujeme vysokou úroveň služeb a spokojenost našich klientů.

  • Flexibilita a adaptabilita: Ať už se jedná o malou soukromou oslavu nebo velkou firemní událost, jsme připraveni přizpůsobit naše služby vašim konkrétním potřebám.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Umění je způsob, jakým se odhaluje krása; je podstatou lidského ducha, který se snaží pochopit svět a najít v něm harmonii."

- Pablo Picasso

bottom of page