top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
Červené dárkové krabičky

LAUNCH EVENT / ROADSHOW

inovace a představení

Osobité představení brandu je základem úspěchu.

Představujeme nové dimenze vašich značek: Launch eventy a roadshow.

Transformujte způsob, jakým představujete novinky, s našim řešením.

U nás přinášíme inovace do každého aspektu vašich launch eventů a roadshow. Naše služby jsou navrženy tak, aby poskytovaly nezapomenutelný zážitek, který nejen přitáhne pozornost k vaší značce, ale také vytvoří trvalý vztah s vaším publikem. S kombinací kreativity, technologických možností a hlubokého porozumění pro marketingovou komunikaci, jsme zde, abychom vám pomohli úspěšně uvést na trh vaše nejnovější produkty nebo služby a zintenzívnili vaši přítomnost na trhu prostřednictvím profesionálně organizovaných roadshow.

Proč vybrat nás pro Vaše launch eventy a roadshow?

  1. Na míru šitá řešení: Každý produkt si zaslouží jedinečnou prezentaci. Přizpůsobujeme naše služby, aby dokonale vyhovovaly vašemu produktu a cílovému publiku.

  2. Komplexní přístup: Od konceptuálního návrhu po realizaci a follow-up, poskytujeme kompletní spektrum služeb, abychom zajistili, že váš launch event nebo roadshow bude mít maximální dopad.

  3. Inovativní technologie: Využíváme nejnovější technologie a trendů v oblasti event managementu, aby vaše akce vynikla a zapůsobila na účastníky.

  4. Široká síť kontaktu: Díky našim rozsáhlým kontaktům a zkušenostem můžeme zajistit ideální lokality, dodavatele a mediální pokrytí pro vaši akci.

  5. Měřitelné výsledky: Zaměřujeme se na dosažení konkrétních cílů, jako je zvýšení povědomí o značce, generování leadů nebo prodeje, a poskytujeme analýzu úspěšnosti vaší akce.

 

Chcete-li zanechat nezapomenutelný dojem při představení vašeho nového produktu nebo zvýšit povědomí o značce prostřednictvím našich unikátních roadshow, kontaktujte nás ještě dnes. Společně vytvoříme akci, která překročí vaše očekávání a posuneme vaši značku na vyšší úroveň.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Life is a roadshow filled with unexpected adventures, where every stop unveils a new possibility." Anonymous

Roadshow, stejně jako život, je cestou plnou nových příležitostí a zkušeností.

bottom of page