top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
Musician

FIREMNÍ VEČÍREK

imaginace naší mysli

​Opravdový a plný život je jen o tom - jak dlouho si dokážeme uchovat dítě v nás..

 "Tento večer by nebyl jen obyčejnou společenskou událostí, ale cestou do hlubin nejtemnějších koutů lidské psychiky, kde se zábava setkává s tajemstvím. Hosté by byli pozváni do gotického sídla, kde každá místnost odkrývá nové záhady a každý roh skrývá příběhy plné napětí a nečekaných zvratů. Aktivity by nejen rozvíjely týmovou spolupráci a kreativitu, ale také by hosty vedly skrze spleť intrik a tajemství, nutíc je odhalit skryté pravdy o sobě samých a o svých kolezích. Večer by vyvrcholil dramatickým odhalením, které by zanechalo všechny s pocitem úžasu a nově objeveného sebepoznání. Tento firemní večírek by byl mistrovským dílem, které by překročilo hranice běžného teambuildingu, a stalo se nezapomenutelnou odyseou do neznáma."

 

 

Náš firemní večírek je více než jen setkání kolegů, partnerů či klientů; je to zážitek, kde se zábava a poučení prolínají v jedinečném světě, inspirovaném specifickým tématem. Při vstupu do prostoru se hosté ocitnou na cestě plné objevů, kde každá aktivita a každý prostor vypráví část příběhu celého večera. Od tematických workshopů, které rozvíjejí dovednosti a podporují týmovou spolupráci, přes zážitkové animace, kde si mohou vyzkoušet jednotlivosti příběhu, nebo se ponořit do představ až po interaktivní výkony, které testují jejich důvtip a kreativitu. Tento večírek je navržen tak, aby stimuloval mysl, podporoval spolupráci a zanechal v hostech trvalý dojem, povzbuzující je k prohloubení vztahů a sdílení společných zážitků v jedinečném příběhu.

NEJČASTĚJŠÍ REALIZACE

Firemní akce v tématu Devil and Angel
Firemní akce v tématu Superhero
Firemní akce v tématu Great Gatsby
Firemní akce v tématu Red carpet
Firemní akce v tématu Retro
Firemní akce v tématu Masquerade
Firemní akce v tématu Black and White
Firemní akce v tématu Mafia

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Firemní akce nejsou jen setkání; jsou plátnem, na kterém se malují nezapomenutelné příběhy a dojmy. Jsou to okamžiky, kde se profesionalita mísí s osobností, a kde každý úsměv, každé potřesení ruky a každý sdílený zážitek tvoří barvy příběhu naší společné cesty." Anonymous

Firemní akce jsou skvělou příležitostí ukázat a prokázat kreativitu.

bottom of page