top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí

EVENT pro obchodní centra

Práce pro lidi nás těší

Zavděčit se každému návštěvníkovi není jednoduché. Věnujeme každému z nich skutečnou péči.

Vítejte v naší nabídce pro obchodní centra a obchodní prostory.

Jsme váš partner pro vytváření zážitků, které budou na dlouho utkvět v paměti vašich návštěvníků. Naše široké portfolio programů a akcí je navrženo tak, aby vaše obchodní centrum bylo středem pozornosti pro lidi všech věkových kategorií a zájmů.

Proč spolupracovat s námi?

  1. Rozmanité akce: Nabízíme škálu akcí a programů, včetně regionálních a etnických festivalů, významných událostí a oslav, které přilákají širokou škálu návštěvníků.

  2. Rodinná zábava: Pro děti i dospělé máme v nabídce akce, které zaručují zábavu a vzrušení. Od edukativních aktivit až po zábavné hry, u nás najdete něco pro každého.

  3. Specifické prostory: Využití speciálních prostorů vašeho obchodního centra je pro nás samozřejmostí. Proměňte vaše prostory v místa, kde se návštěvníci rádi zdržují a tráví čas.

 

Naše Služby

  • Plánování akcí: Pomůžeme vám plánovat a realizovat různorodé akce a programy, které budou lákat návštěvníky do vašeho centra.

  • Marketing a propagace: Zajistíme, aby byly vaše akce viditelné a oslovily co nejvíce lidí. Vytvoříme strategii propagace na sociálních sítích, v médiích a dalších kanálech.

  • Logistika a koordinace: Od organizace stánků a aktivit až po zajištění bezpečnosti a logistiky - postaráme se o vše, co potřebujete.

  • Hodnocení a analýza: Po ukončení akce provedeme analýzu úspěšnosti a poskytneme vám doporučení pro budoucnost.

 

Kontaktujte nás!

Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit nezapomenutelné zážitky pro vaše návštěvníky. Kontaktujte nás dnes a společně vytvoříme programy, které budou posilovat váš obchodní prostor a přilákají nové zákazníky.

Nenechte si ujít příležitost stát se středem společenského dění a nabídnout něco více než jen nákupy. Vytvořte komunitu a zanechte trvalý dojem s naší pomocí.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Events are the glue that binds communities together, turning strangers into friends."

Zajistit zábavu pro věkově a zaměřením různé návštěvníky obchodních center a bavit je při jejich nákupech je velmi těžký úkol. Snažíme se ale udělat návštěvu nákupních zařízení co nejzábavnější.

bottom of page