top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí

DĚTSKÝ DEN / FAMILY DAY

Dětský svět plný přání

​Opravdový a plný život je jen o tom - jak dlouho si dokážeme uchovat dítě v nás..

"Představte si den, jak by jej pojal sám Willy Wonka - den, kdy se brány k zázračné továrně na sny otevírají široko dokořán pro každé dítě toužící po dobrodružství. Tento den by byl plný nekonečných chodeb a komnat, z nichž každá skrývá novou, neuvěřitelnou sladkost nebo vynález. Čokoládové řeky s marshmallowovými břehy, zahrady s bonbonovými květy, které můžete skutečně jíst, a skákací pokoj plný gumových medvídků. A nezapomeňte na výtah, který vás zavede kamkoliv, vaše fantazie si jen přeje. Willy Wonka by dětem ukázal, že klíčem k magii je jejich vlastní tvořivost a že sny se mohou stát realitou, pokud si to opravdu přejete. Na konci dne by každé dítě i dospělý dostal zlatý lístek - ne jako vstupenku do továrny, ale jako připomínku, že kouzlo je všude kolem nás, stačí jen vědět, kde hledat."

 

 

Náš dětský den je navržen tak, aby dokonale kloubil zábavu s poučením a nabízel dětem svět plný inspirace, který je přímo vyzývá k prozkoumání a interakci.

Téma celého dne vymyslíme. A nebude to jen soubor stanovišť, ale ucelený příběh plným emocí.

Každá animace naší akce je tematicky zařízena, respektuje příběh a přizpůsobena, aby podněcovala zvědavost a tvořivost dětí.

Představte si, že vstupujete do dobrodružné džungle plné tajemství, nebo do vesmírné stanice, kde se děti mohou naučit o planetách a hvězdách, zatímco se cítí jako skuteční astronauti. Procházejíce tímto světem, děti zkoušejí jeho možnosti - od řešení záhad a hádanek, přes interaktivní vědecké pokusy, až po umělecké dílny, kde se učí, jak své dojmy a zážitky vyjádřit kreativně.

Je to den, kdy se zábava setkává s učením v nejčistší formě, a každé dítě se stává hrdinou své vlastní objevitelské cesty.

NEJČASTĚJŠÍ REALIZACE

Dětský den s tématem draků
Dětský den s tématem Ledové království
Dětský den s tématem kocour v botách
Dětský den s tématem Shrek
Dětský den s tématem Superhrdinové
Dětský den s tématem Lví král
Dětský den s tématem Piráti
Dětský den s tématem Willy Wonka

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Děti jsou narození vypravěči a architekti svých vlastních světů. V každém dítěti se skrývá nekonečná originalita a jedinečná mysl, schopná tvořit příběhy tak bohaté a živé, že překračují hranice naší dospělé fantazie. Jejich příběhy, plné divů a objevů, nás učí znovu vidět svět očima, které vidí možnosti všude kolem sebe. Učí nás, že každá myšlenka má svou hodnotu a každý sen má potenciál stát se skutečností." Anonymous

Rádi si připomínáme dětská léta, kdy jsme viděli věci čistě a bez předsudků.

bottom of page