top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
specifické EVENTY

specifický EVENT

milujeme nestandartní zadání

Eventy nejsou jen jasně ohraničené. Existují situace, kdy si klient žádá nestandartní místo, provedení. I to máme rádi.

Milovníci nestandardních eventů.

Specialisté na unikátní, nestandartní a specifické eventy.

U nás milujeme výzvy a jsme odborníky na realizaci eventů, které vystupují z davu. Ať už hledáte neobvyklé místo pro váš příští event nebo potřebujete splnit specifické a nestandartní požadavky, naše tým má zkušenosti, kreativitu a odborné znalosti, aby vaše představy přetvořil v realitu. Zvládáme vše od nevšedních prostorů po originální tematické koncepty, vždy s důrazem na detail a jedinečný zážitek.

Naše služby:

  • Nestandartní prostory: Od historických památek po moderní architektonické skvosty či přírodu - najdeme a proměníme neobyčejná místa ve scénu pro váš event.

  • Unikátní koncepty: Bez ohledu na to, jak neobvyklý nebo specifický je váš nápad, my jej přivedeme k životu s naší odborností a kreativitou.

  • Komplexní realizace: Naše služby zahrnují vše od plánování po finální realizaci zajišťující, že váš event bude nejen nezapomenutelný, ale i bezchybně provedený.

 

Proč vybrat nás?

  • Láska k výzvám: Nestandardní zadání jsou naším chlebem. Máme vášeň pro realizaci jedinečných a neobvyklých eventů.

  • Kreativní přístup: Náš tým se nebojí myslet mimo zaběhlé konvence a vždy hledá nové a inovativní způsoby jak zaujmout a překvapit.

  • Zaměření na detaily: Věnujeme se každému aspektu vašeho eventu s nejvyšší pozorností a pečlivostí, abychom zajistili jeho bezchybný průběh.

 

Připraveni překročit hranice běžného? Kontaktujte nás a společně vytvoříme event, který nebude jen další akcí, ale nezapomenutelným zážitkem.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."  

                                        Maya Angelou

Pracovat jen na prověřených věcech s jasným scénářem a časovým plánem je jedna věc. Druhá, zajimavější, je nevědět vše či se vším počítat. Zde se ukáže, zda firma či člověk má i "něco navíc". A my se tak rádi učíme.

bottom of page