top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
Lantern Festival

RENTAL / PRONÁJEM

Půjč si co nemáš

"Líná huba - hotové neštěstí", říkávala má babička. Pokud něco potřebujete, klidně se ptejte.

U nás oživujeme historii a kulturu prostřednictvím tradičně realizovaných eventů.

 

S hlubokým respektem k minulosti a pozorností k detailům věrně reprodukujeme tradiční zvyky, ruční výrobu, řemeslné techniky a dekorace, čímž vytváříme autentický zážitek pro naše klienty.

 

U našich realizací najdete:

  • Věrná reprodukce tradic: Soustředíme se na přesné znovuvytvoření tradičních slavností a rituálů, včetně historických oděvů, obřadů a kulturních prezentací, které oživují ducha minulosti pro moderní publikum.

  • Ruční výrobci a řemeslníci: Spolupracujeme s mistry řemesel, aby naše eventy zahrnovaly autentické ručně vyráběné předměty, od keramiky po kované železné výrobky, které ukazují řemeslné dovednosti a tradiční techniky.

  • Dekorace: Náš tým vytváří věrné prostředí plné tradičních motivů a symbolů, které promění každý prostor v co nejvíce autentické historické místo, přinášející tradice k životu s přesností a krásou.

  • Animace a soutěže: Nabízíme širokou škálu zábavných i poučných aktivit pro děti i dospělé, včetně tradičních her, soutěží a workshopů, které nejen baví, ale také vzdělávají účastníky o historických a kulturních tradicích.

  • Zábavní a vzdělávací programy: Naše eventy jsou navrženy tak, aby byly interaktivní a zahrnovaly elementy, které jsou zábavné a zároveň poučné pro všechny věkové skupiny, čímž propojujeme minulost s přítomností v jedinečném a obohacujícím zážitku.

 

Jsme hrdí na to, že přinášíme tradice k životu a sdílíme krásu naší historie a kultury s novými generacemi.

Ať už plánujete tematickou party, kulturní festival nebo jinou tradiční událost, naše týmy jsou připraveny vytvořit jedinečný a autentický zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Úspěch nezávisí na tom, kolik máme, ale na tom, jak dobře dokážeme sdílet to, co máme."

Na historii je vidět jakou budeme mít budoucnost.

bottom of page