top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
Velikonoční Přípravy

TRADICE / ŘEMESLA

staré dobré tradice a zvyky

Respekt a úcta ke zvykům je základ dobře odvedené akce.

U nás oživujeme historii a kulturu prostřednictvím tradičně realizovaných eventů.

 

S hlubokým respektem k minulosti a pozorností k detailům věrně reprodukujeme tradiční zvyky, ruční výrobu, řemeslné techniky a dekorace, čímž vytváříme autentický zážitek pro naše klienty.

 

U našich realizací najdete:

  • Věrná reprodukce tradic: Soustředíme se na přesné znovuvytvoření tradičních slavností a rituálů, včetně historických oděvů, obřadů a kulturních prezentací, které oživují ducha minulosti pro moderní publikum.

  • Ruční výrobci a řemeslníci: Spolupracujeme s mistry řemesel, aby naše eventy zahrnovaly autentické ručně vyráběné předměty, od keramiky po kované železné výrobky, které ukazují řemeslné dovednosti a tradiční techniky.

  • Dekorace: Náš tým vytváří věrné prostředí plné tradičních motivů a symbolů, které promění každý prostor v co nejvíce autentické historické místo, přinášející tradice k životu s přesností a krásou.

  • Animace a soutěže: Nabízíme širokou škálu zábavných i poučných aktivit pro děti i dospělé, včetně tradičních her, soutěží a workshopů, které nejen baví, ale také vzdělávají účastníky o historických a kulturních tradicích.

  • Zábavní a vzdělávací programy: Naše eventy jsou navrženy tak, aby byly interaktivní a zahrnovaly elementy, které jsou zábavné a zároveň poučné pro všechny věkové skupiny, čímž propojujeme minulost s přítomností v jedinečném a obohacujícím zážitku.

 

Jsme hrdí na to, že přinášíme tradice k životu a sdílíme krásu naší historie a kultury s novými generacemi.

Ať už plánujete tematickou party, kulturní festival nebo jinou tradiční událost, naše týmy jsou připraveny vytvořit jedinečný a autentický zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat.

Ukázka realizace

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Tradice jsou průvodcem, nikoli věznitelem."  Somerset Maugham

Na historii je vidět jakou budeme mít budoucnost.

bottom of page