top of page
profiEVENT - eventovka s příběhem a emocí
navyšovat

TEAMBUILDING

protáhni si tělo i mysl

Když máš problém, je vždy lepší, při ohlédnutí, vidět za sebou přítele. 

"Je to vyprávění plné tajemství, záhad a nečekaných zvratů. Účastníci  jsou pozváni do starobylého sídla nebo opuštěného ostrova, kde by každá místnost, každý koutek skrýval tajemství čekající na odhalení. V tomto příběhu by teambuildingové úkoly nebyly jen fyzickými výzvami, ale staly by se součástí hlubšího příběhu o důvěře, zradě a odhalení skrytých stránek lidské duše. Skrze řadu intelektuálních hádanek a psychologických výzev by účastníci nejen posilovali své týmové vazby, ale také by se ponořili do světa příběhu, kde je každá odhalená záhada jen dalším krokem k pochopení temnějších aspektů vlastního já a kolektivního nevědomí týmu. Tento přístup by přinesl nejen zlepšení týmové spolupráce, ale také hluboké sebereflexe a nezapomenutelné zážitky, které by se staly legendami samy o sobě."

 

 

Naše teambuildingové akce jsou navrženy tak, aby dokonale spojovaly zábavu, kreativitu a fyzickou aktivitu v jedinečném prostředí. Účastníci se ocitnou v tematickém světě, kde každá aktivita a výzva vypráví část příběhu, kterým společně procházejí. Tento přístup proměňuje klasické teambuildingové aktivity v dobrodružství, které testuje jejich schopnost spolupracovat, řešit problémy a překonávat překážky. Od únikových her založených na historických enigmách po venkovní expedice v náročném terénu, každý program je pečlivě navržen, aby podporoval týmového ducha a kreativní myšlení, zatímco účastníci tvoří nezapomenutelné vzpomínky a posilují vztahy mezi kolegy.

NEJČASTĚJŠÍ REALIZACE

Teambuilding v tématu Středověk
Teambuilding v tématu Přežití
Teambuilding v tématu Leonardo da Vinci
Teambuilding v tématu Boyard
Teambuilding v tématu Kreativa
Teambuilding v tématu Virtuální realita
Teambuilding v tématu Únikové místnosti
Teambuilding v tématu Outdoor

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem.

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"Teambuilding je umění vytvářet mosty mezi různými světy, kde každý krok směrem k druhému je krokem k lepšímu porozumění, spolupráci a sdíleným úspěchům. V těchto chvílích se odhaluje nejen síla týmu, ale i nekonečný potenciál každého jednotlivce v něm." Anonymous

Síla jednotlivce je zlomkem síly kolektivu.

bottom of page