top of page
profiEvent - eventovka s příběhem a emocí
EVENT pro firmy a společnosti s příběhem a emocí

EVENT pro firmy

Organizace pro firmy

Jako eventová agentura poskytujeme firmám vyjimečné, emotivní a duševně obohacující akce.

Vítejte u nás - kde každý event je nezapomenutelný zážitek.

Přinášíme kreativitu a emoci.

Jako eventová agentura se specializujeme na tvorbu jedinečných, emotivních a zapamatovatelných firemních událostí. Ať už plánujete teambuilding, tematický večírek, marketingovou akci nebo family day, náš tým zkušených kolegů je zde, aby vaše vize proměnil v realitu.

Naše služby:

  • Teambuildingy: Posilujeme vztahy a rozvíjíme týmového ducha prostřednictvím inovativních a zábavných aktivit, které jsou na míru šité vašim potřebám.

  • Tematické večírky: Přeneste svůj tým do jiného světa s našimi kreativně tematizovanými večírky, které nabízejí nejen zábavu, ale i nezapomenutelné zážitky.

  • Marketingové akce: Od produktových spuštění po značkové akce, naše strategie a provedení jsou zaměřeny na posílení vaší značky a zapojení vaší cílové skupiny.

  • Family days: Vytváříme rodinné akce, které spojují zábavu, společenské aktivity a interaktivní programy pro zaměstnance a jejich rodiny.

 

Naše závazky:

  • Kreativita ve všem, co děláme: Každý event je pro nás příležitostí k projevení kreativity a inovací.

  • Personalizovaný přístup: Rozumíme tomu, že každá firma je jedinečná, a proto každému klientovi nabízíme individualizovaný přístup.

  • Nepřetržitá podpora a koordinace: Od prvního konceptu až po finální realizaci jsme s vámi, abychom zajistili hladký průběh a úspěch vašeho eventu.

Ukázka

PRŮBĚH REALIZACE

Obdržíme zakázku, seznámíme se s dostupnými informacemi o zadavateli a zpětně ho kontaktujeme s doplňujícími dotazy.

ZADÁNÍ ZAKÁZKY

Vytvoření příběhu a případně více variant pro klienta včetně její prezentace. Po schválení důkladná příprava a obhlídka prostor spolu s testováním prostor. Tvorba dekorací, doplňujících náležitostí a koordinační schůzky s realizačním týmem a moderátorem v koordinaci s klientem. 

PRŮBĚH ZAKÁZKY

Marketingová podpora v rámci dohodnutého rozsahu. Realizace zakázky s dohodnutým scénářem. Po celý průběh akce bude koordinovat náš zástupce průběh s klientem. Po konci akce bude klientovi předáno vyúčtování, zpětná vazba a poděkování za důvěru.

REALIZACE ZAKÁZKY

"People will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel."
                                                                Maya Angelou

Emoce, příběh a pocit je pro nás zásadní při plánování eventu. Stejně důležité je poznat i klienta, jeho uvažování, chápání věcí a dokonale poznat jeho plány a smysl akce. Najmout kapelu umí každý, my se snažíme přinést navím i příběh.

bottom of page